Partneři

Partneři a sponzoři internetové kavárny, ale také zpřátelené weby, které doporučujeme navštívit.

Tisíce last minute zájezdů a dovolené na jednom místě od více jak 200 cestovních kanceláří včetně lyžování. Aktualizace nekolikrát deně. Mnoho užitečných informací o zemích, hotelech a letoviscích.

Tvorba webových www stránek, nabízím veškeré služby související s Internetem a tvorbou webových (WWW) stránek a aplikací. Možnost dodávky jednotlivých komponent či služeb, nebo jako celku na klíč. Tvorba www stránek

Tesařství a truhlářství – vše ze dřeva, lamina a masívu. Od sklepa až po střechu, vše na míru, dle přání zákazníka, kuchyně, postele, patra, střechy, altánky prostě na co si vzpomenete.

Web kdne najdete spoustu užitečných informací o zemích, letoviscích a hotelech do všech navštěvovaných zemích především na dovolenou.

Péče o tělo zahrnuje i péči o nohy – Relax Pedikúra Praha.

Egypt předpověď počasí – PŘEDPOVĚĎ
Jedete na dovolenou a chcete znát aktuální předpověď počasí? Náš web Vám nabízí online předpověd až na 10 dní dopředu.

Specializovaný obchod plný elektronických cigaret, liquidů, Cartomizérů, Clearomizérů, atomizerů, baterií a dalšího příslušenství pro ekouření. Kompletní sortiment elektronických cigaret jak v sadě, tak samostatně. Elektronická cigareta eGo v různých variantách. Startovací sady elektronických cigaret pro začátečníky. Kamenný obchod v Praze PO-NE 10:00-22:00.

Servis počítačů Praha. Nabízíme a zajišťujeme kvalitní a levnou kompletní správu a servis IT – informačních technologií.

Provádíme levný pozáruční servis notebooků, laptopů a stolních počítačů všech značek, typů a stáří – Servis a opravy notebooků Praha