Neplatiči

NEPLATIČI DLUŽNÍCI PODVODNÍCI!

Bouhužel ani mi, jsme se nevyhnuli lidem, jejichž jediný cíl je okrást či podvést druhého, za účelem vlastního zisku. I knám do kavárny zavítalo pár výtečníků (neplatičů či podvodníků).
Cílem této stránky je informovat ostatní, aby jste si na ně dali pozor.

Jan Palas – Palas Jan

Jan Palas - Palas Jan

Jan Palas - Palas Jan

Podvodník
Jan Palas vystupuje také pod jménem Aleš Anderle a jiste pod dalšími.

Má příjemné vystupování a působí velice věrohodně, ikdyž lže jako když tiskne! Hraje si na velkého podnikatele. Z pronajaté kanceláře odcizil počítač v hodnotě 23.000,- Kč (ikdyž trestní oznámení a soud nakonec byl jen na cca 17.500,- Kč) včetně příslušenství (nemluvě o nezaplacení nájemného v pronajaté kanceláři). Dle našich informací (podle počtu reakcí na tuto stránku) podvedl spoustu lidí. Dle našeho názoru v nezákonné činnosti nadále pokračuje, i když byl pravomocně odsouzen, zjevně se neponaučil, dokonce nám nejspíše psal z emailové adresy judr.elkeneumann@seznam.cz jako jeho právní zástupce JUDr. Elke Neumann, abychom jeho jméno odstranili z našich www stránek, zajímavé je že v advokátní komoře dle policie žádná JUDr. Elke Neumann nikdy nebyla (z toho pramení naše podezření že to psal Jan Palas, je mu to podobné, ale je to jen dohad).


Mário Žigmund – Žigmund Mário

Mário Žigmund - Žigmund Mário
Podvodník a dlužník
Narozen: 12.11.1981 Martin, Národnost: Slovenská republika – SK
Má příjemné a dosti vtíravé vystupování, snaží se vylákat peníze a služby, povídá pěkné historky nejen o jeho tíživé životní situaci a slibuje „hory doly“ v každém případě lže!
Objednává si zboží a služby, za které dopředu ví že nebude platit, místo toho z Vás bude chtít vylákat další peníze, povypráví historky jak vše zaplatí, nevěřte mu, raději volejte policii. Dle internetu má na svém kontě více nečestných či podvodných přestupků.
Dlužná častka: 520,- Kč